Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 930
Pin It

Biblioteka szkolna przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Tydzień Bibliotek”, która ma na celu promowanie czytelnictwa. Akcja ta organizowana jest od 2004 roku i zawsze odbywa się w maju, a imprezy rozpoczynają się 8 maja- w Dniu Bibliotekarza. Hasło na rok 2020 brzmi :”Zasmakuj w bibliotece”

Zasmakuj w bibliotece, bo książką warto się delektować, smakujmy słowa, ciągle i wciąż od nowa.
Korzystajmy z kalejdoskopu ofert dla naszych najważniejszych gości – Czytelników, by każdy z nich znalazł w bibliotece łakomy literacki kąsek.
To dla was entuzjastów literatury i kultury jesteśmy.”

Z wiadomych względów w najbliższych dniach biblioteka szkolna nie może jeszcze na razie zaprosić swoich wiernych czytelników do wypożyczania i „smakowania” naszych zbiorów, alle mamy dla wszystkich miłośników czytelnictwa ciekawa propozycję. Proszę zajrzyjcie do swoich domowych biblioteczek,urządźcie czytelnię w domu. Zastanówcie się, które książki, to Wasze ulubione, może któraś kojarzy Wam się z czymś szczególnym, może któraś z nich przywołuje na myśl jakieś piękne wspomnienie. A może po prostu była tak ciekawa, ze nie mogliście się od niej oderwać. Sfotografujcie się ze swoją ulubioną książką, czytając ją z zainteresowaniem. Pokaż jakim jesteś entuzjastą literatury. Zaraź czytaniem innych. Wykonaj zdjęcie na tle Twojej domowej biblioteczki. Możesz wykonać też zdjęcie rodzinne, na którym inni członkowie Twojej rodziny czytają razem z Tobą.
Zdjęcie prześlij do 8 maja na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wielkim święcie. Pozdrawiamy: Joanna Wolf-Marszałkiewicz i Izabela Prus, bibliotekarki szkolne.

ZASMAKUJ W BIBLIOTECE

ZACZYNAMY NASZ „TYDZIEŃ BIBLIOTEK”

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE SUPER FOTKI.

PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ MOŻECIE JESZCZE DOSYŁAĆ NAM SWOJE ZDJĘCIA Z WASZYMI ULUBIONYMI KSIĄŻKAMI NA TLE WASZYCH DOMOWYCH BIBLIOTECZEK. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA

zespól biblioteki szkolnej:Joanna Wolf-Marszałkiewicz i Izabela Prus

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl