Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 1111
Pin It
Rada Rodziców w Szkole Podstawowej 2020/2021
 
Prezydium Rady Rodziców 
1. Ewa Stańczyk - przewodnicząca
2. Natalia Czeszejko - zastępca
3. Milena Rejwer
4. Marcin Chodowiec
5. Agnieszka Dybich
 
Komisja Rewizyjna Rady Rodziców
1. Joanna Kłobukowska
2. Iwona Gajer
3.  Aneta Piasecka
 
Rady klasowe wg klas
 Klasa Wychowawca Skład Rady Klasowej 
 I A Bedra Barbara przewodnicząca: przewodnicząca Agnieszka Dybich
członek: Furmańska Iwona
członek: Szumiłowska Małgorzata
 I B Ciuruś Dorota przewodnicząca: Szczegielniak Izabela
członek: Bieleninik Karolina
członek: Krystek Iwona
 I C Wierzchowska Anna przewodnicząca: Czeszejko Natalia
członek: Piotrkowska Magdalena
członek: Ewelina Sokołowska
 II A Wiktorowicz Małgorzata przewodnicząca: Pisecka Aneta
członek: Laskowska Emila
członek: Lesiak Joanna
 II B Prus Katarzyna przewodnicząca: Kłobukowska Joanna
członek: Sadowska Monika
członek: Dybich Agnieszka
 II C Giżeńska Alicja przewodnicząca: Gajer Iwona
członek: Podemska Iwona
członek: Drzewoszewska Grażyna
 II D Górtatowska Gabriela Przewodnicząca: Nowakowska Alicja
Członek: Wojciechowska Anna
Członek: Czapczyk Aleksandra
 III A Klimek Joanna Przewodnicząca: Deszczak Wioletta
Zastępca: Sędzikowska Emilia
Zastępca: Puwalska- Szczepańska Maria
 III B Malinowska Jolanta przewodnicząca: Czeszejko Natalia
z-ca przewodniczącego: Furmańska Anna
z-ca przewodniczącego: Napolska Magdalena
 III C Zdziebłowska Anna Przewodnicząca: Rutkowska Aneta
Członek: Suska Kamila
Członek: Cantop Bernard
 III D Hiszpańska Katarzyna Przewodnicząca: Dwórznik Aleksandra
Członek: Lipka Magdalena
Członek: Misiak Marta
 IV A Kaniecka Małgorzata  
 IV B Kołodziejska Mariola

przewodnicząca: Misiak Marta
zastępca: Habraszewska Aleksandra

zastępca: Laskowski Wojciech

 IV C Jabłońska Katarzyna Przewodnicząca: Sokołowska Ewelina
Członek: Zdzichowska - Baran Sylwia
Członek: Nowikiewicz Anna
 IV D Rykaczewski Grzegorz Przewodnicząca: Jackiewicz Małgorzata
z- ca: Pyrzewska Zofia
członek: Jaworska Monika
 V A Skrzypczyńska Magdalena Przedstawiciel: Kucharska Agnieszka
Zastępca: Kalisz Natalia
Skarbnik: Sugalska Ewa
 V B Nowaczek Małgorzata  
 VI A Rykaczewska Dorota Przewodnicząca.: Tracewska Edyta
z-ca przewodniczącej: Górnik Lucyna
członek: Kolus Marta
 VI B Dankowska Elżbieta Przewodnicząca.: Dalecka Alicja
członek: Kaca Agnieszka
członek: Pyrzewska Małgorzata
 VI C Pyrzanowska Bogumiłą Przewodnicząca: Borecka-Liszewska Magdalena
członek: Kaminiecki Paweł
członek: Brygoła Magdalena
 VID Olszewska Dorota przewodnicząca: Kochalska Sylwia
zastępca przewodniczącej: Celanowicz Jolanta
skarbnik: Przednik Aneta
 VI E Ryszka Elżbieta przewodnicząca: Cichosz Krystyna
członek: Gugała Katarzyna
członek: Rajchman Lucyna
 VII A Palińska Jolanta przewodnicząca: Rejwer Milena
z-ca przewodniczącej: Zdzichowska Milena
skarbnik: Włodarska Anna
 VII B Romaniuk Ewa Przewodnicząca: Ostrowska Agnieszka
członek: Januszkiewicz Anna
członek: Piotrowicz Kinga
 VII C Wierzchowski Jakub Przewodnicząca.: Niemkiewicz Anna
członek: Grzebienik Anna
członek: Meller Dorota
 VII D Ruszkiewicz Małgorzata Przewodnicząca : Tatara Katarzyna
członek: Furmańska Anna
członek: Czepek Urszula
 VII E Wróbel Lucyna przewodnicząca: Markowska Katarzyna
zastępca: Węgier Katarzyna
członek: Puciłowska Małgorzata
 VII F Olewniczak Jolanta przewodniczący rady rodziców: Bielicki Paweł
członek rady rodziców: Niemierowicz Joanna
członek rady rodziców: Charytczak Agnieszka
 VIII A Siecińska Agnieszka przewodnicząca: Romanowska Agnieszka
członek: Goik Jolanta
członek: Siecińska Anna
 VIII B Wolf-Marszałkiewicz Joanna  przewodnicząca: Stańczyk Ewa
członek: Zdrojewska Monika
członek: Mackiewicz Bernadetta
 VIII C Sawicka Anna Przewodniczący: Chodowiec Marcin
członek: Piasecka Marzena
członek: Wichrowska Katarzyna
 VIII D  Sarnowska Justyna Przewodnicząca.: Misiak Marta
Członek: Kozikowska Agata
Członek: Sztamborska Barbara

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl