Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 24906
Pin It
Lista nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021

L.p.

Nazwisko i imię

Przydział

Bedra Barbara

edukacja wczesnoszkolna

 2

Bluj – Kołakowska Emilia

j. polski

 3

Ciuruś Dorota

edukacja wczesnoszkolna

 4

Czerwińska-Kopcińska Anna

matematyka

 5

Dankowska Elżbieta

matematyka

 6

Długaszek Wiesława

matematyka

 7

Fanslau Alicja

edukacja wczesnoszkolna

 8

Furmański Krzysztof

w-f

 9

Giżeńska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

 10

Górtatowska Gabriela

edukacja wczesnoszkolna

 11

Hiszpańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 12

Jabłońska Katarzyna

matematyka

 13

Kaniecka Małgorzata

j. angielski

 14

Klimek Joanna

edukacja wczesnoszkolna

 15

Kołodziejska Mariola

Biologia, nauczyciel wspomagający

 16

Kotłowska Aleksandra

j. polski, historia

 17

Kuchnio Anna

j. angielski

 18

Kuta Anna

j. polski

 19

Malinowska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

 20

Mazińska Agnieszka

26 h świetlica

 21

Michałowski Mariusz

W-f , informatyka

 22

Nowaczek Małgorzata

matematyka

 23

Olewniczak Jolanta

geografia, przyroda, WDŻ

 24

Olszewska Beata

 nauczyciel wspomagający

 25

Olszewska Dorota

j. polski

 26

Palińska Jolanta

Historia, j. polski WOS

 27

Paliński Włodzimierz

historia

 28

Piotrowski Ryszard

Biologia, chemia

 29

Prus Izabela

Biblioteka, geografia

 30

Prus Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, technika

 31

Pyrzanowska Bogumiła

religia, technika

 32

Pyza Dorota

nauczyciel wspomagający

 33

Romaniuk Ewa

świetlica, plastyka

 34

Rosiak Łukasz

geografia

 35

Ruszkiewicz Małgorzata

w-f

 36

Rykaczewska Dorota

Historia, WOS, edukacja dla bezpieczeństwa

 37

Rykaczewski Grzegorz

Historia, WDŻ

 38

Ryszka Elżbieta

j. polski

 39

Ryszka Wioletta

logopeda

 40

Sarnowska Justyna

j.angielski

 41

Sarnowski Zbigniew

w-f

 42

Sawicka Anna

Chemia, nauczyciel wspomagający

 43

Sękowska Ewa

j. niemiecki

 44

Siecińska Agnieszka

j. polski, biblioteka

 45

Sitnik Anna

muzyka, nauczyciel wspomagający

 46

Skrzypczyńska Magdalena

matematyka

 47

Smułkowska Katarzyna

Fizyka, świetlica

 48

Smułkowski Piotr

Świetlica, informatyka fizyka

 49

Staniewicz Daria

11 h psycholog

 50

Staręga Ilona

pedagog szkolny

 51

Świst-Piotrowska Danuta

religia

 52

Traczyk Tomasz

Informatyka, technika

 53

Tur Maciej

informatyka, technika

 54

Wieczorek Olena

j. angielski

 55

Wierzchowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

 56

Wierzchowski Jakub

w-f

 57

Wiktorowicz Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

 58

Włodarska Anna

język polski

 59

Włodarski Jacek

religia, muzyka

 61

Wolf-Marszałkiewicz Joanna

plastyka, biblioteka

 62

Wróbel Lucyna

j. angielski

 63

Zabawa Małgorzata

religia

 64

Zdziebłowska Anna

edukacja wczesnoszkolna

 65

Zielińska Agnieszka

pedagog szkolny, nauczyciel wspom.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl