Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 61
Pin It
Przez cały czerwiec, można zagłosować na jedno z 16 drzew z całej Polski, które biorą udział w tegorocznym konkursie Drzewo Roku Klub Gaja. Konkurs ma na celu promowanie postawy szacunku dla przyrody oraz wyszukanie przykładów ciekawych i trwałych związków pomiędzy kulturą i historią lokalnej społeczności, a drzewem, które jest przez nią szczególnie doceniane.

Odsłony: 76
Pin It
W dniu 9 czerwca drużyna w składzie :Zuzanna Maraszek, Wanessa Charytczak ,Matylda Dybich i Marcelina Strączek wraz z opiekunem p.Jolantą Olewniczak wzięły udział w finale XXVI edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy Przyrodniczo - Ekologicznej pt. ”Dziuple i ich mieszkańcy". Miejscem wydarzenia była ścieżka dydaktyczna "Jasne"-znajdująca się 5 km od siedziby ZPK w Jerzwałdzie. Finał Konkursu odbył się w formie gry terenowej w lesie.

Odsłony: 37
Pin It
Członkowie Szkolnego Koła Ligii Ochrony Przyrody „Mrówka” wraz z opiekunem p. Jolantą Olewniczak kontynuują aktywne uczestniczenie w akcjach Polskiej Fundacji dla Afryki. Uczniowie dołożyli swoją cegiełkę do akcji mającej na celu zbiórkę pieniędzy na dożywianie ponad 1500 głodnych dzieci na Madagaskarze. 

Odsłony: 60
Pin It

Początek czerwca przyniósł rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Biblioteka moich marzeń”. Na konkurs wpłynęły ciekawe, pomysłowe i twórcze prace. Jury z przyjemnością oglądało kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Większość prac została wykonana kredkami. Biblioteka, o jakiej marzą mali czytelnicy powinna być kolorowa, przestronna, posiadać czytelnię oraz kącik zabaw.

Odsłony: 343
Pin It

Spotkanie z rodzicami dzieci, które od 01.09.2021 r. będą uczniami klas pierwszych odbędzie się dnia 11 czerwca 2021 r. (piątek)  o godz. 15.30 w hali CSiR w Suszu. 

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl