Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 42
Pin It

Dziś 29 czerwca 2020r. w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród za konkurs artystyczny,, Mam Talent".Gratuluję wszystkim.

Odsłony: 234
Pin It

Pod takim hasłem 26 czerwca 2020 roku o godz. 8.30 w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Ze względu na liczebność naszych uczniów, wytyczne dotyczące zachowania bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego szkoła nie organizowała tradycyjnego zakończenia roku szkolnego.

Odsłony: 359
Pin It

Od 25.05.2020r. w Szkole Podstawowej w Suszu były prowadzone zajęcia opiekuńczo – wychowawcze dla uczniów klas I-III. Zgodnie z wytycznymi dotyczącymi ilości osób w klasach uczniowie zostali podzieleni na cztery grupy. Powrót do szkoły nie był łatwy zarówno dla dzieci jak i dla nauczycieli. W związku z tym w czasie pierwszych zajęć przeprowadzono pogadanki na temat zagrożenia epidemiologicznego.

Odsłony: 268
Pin It

W dniach 13.01-21.02.2020r. na terenie Szkoły Podstawowej w Suszu odbył się konkurs na LOGO Szkoły. Celem konkursu było wyłonienie najlepszego graficznego symbolu dla Szkoły. Pośrednim celem konkursu było formowanie wrażliwości estetycznej, artystycznej oraz rozwijanie kreatywności uczniów. W konkursie mogli brać udział wszyscy uczniowie, którzy zapoznali się z regulaminem.

Odsłony: 243
Pin It

Uczniowie naszej szkoły w ramach Dnia Sportu, z małą pomocą dyrektora W. Palińskiego, przesłali wszystkie wymagane litery aby ułożyć nazwę pikniku biegowego, którego ze względu na zaistniałą sytuację w tym roku nie byliśmy wstanie zorganizować. Sam piknik biegowy jak i jego nazwa mają zachęcać do aktywności fizycznej nie tylko uczniów, ale również całe rodziny.
Mamo! Tato! Biegajmy razem.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl