Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 415
Pin It

SP DSC 1037W sobotę 01 czerwca br. odbył się Piknik Biegowy „MAMO! TATO! BIEGAJMY RAZEM!”. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Suszu, we współpracy z CSiR Susz. Rywalizacja biegowa odbyła się w czterech kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III wraz z rodzicem lub opiekunem na dystansie ok. 300 m, klasy IV-VI na dystansie ok. 800 m, klasy VII-VIII na dystansie ok.2000 m oraz uczniowie klas III gimnazjum i bieg OPEN na dystansie ok. 5000 m.

W trakcie trwania rywalizacji biegowej przeprowadzane były zabawy dla najmłodszych oraz instruktaż resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Odbywał się także kiermasz ciast, owoców, soków itp. przygotowany przez naszych uczniów wraz z ich rodzicami.

Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, a także zebranie środków finansowych, które w najbliższym roku szkolnym przeznaczone będą na doposażenie sal gimnastycznych w sprzęt do ćwiczeń korekty wad postawy wśród uczniów klas I-III naszej szkoły.

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców naszych uczniów oraz tych nauczycieli Szkoły Podstawowej w Suszu, którzy czynnie zaangażowali się w organizację tego wydarzenia.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY wyników oraz świetnej, zdrowej, sportowej rywalizacji!!!

W imieniu społeczności szkolnej DZIĘKUJEMY za udział w naszej zabawie i ZAPRASZAMY na kolejne edycje już w nadchodzącym roku szkolnym :-)

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl