Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 418
Pin It

DSC06864W myśl piosenki „Wszystkie dzieci nasze są” w SP Susz odbyły się zabawy integracyjne z animatorami, dla wszystkich uczniów z naszej szkoły. Zabawy integracyjne z animatorkami Magdą i Agatą to przede wszystkim świetna zabawa ruchowa przy muzyce. Na boisku małym obok sali gimnastycznej przygotowano stanowiska do puszczania wielkich baniek mydlanych. Na boisku dużym Basia i Wioleta kręciły balonowe stwory dla każdego. Gdy ktoś stracił kalorięemógł uzupełnić cukier watą cukrową. Jednym słowem: Na bogato!

Na zakończenie wszyscy uczniowie oglądali pokaz świateł ledowych, prowadzony przez adeptów sztuki cyrkowej, który cieszył się dużym zainteresowaniem i entuzjastycznym odbiorem. Dla uczniów starszych SU zorganizował mini zawody Strongman na hali CsiR. Tu wielkie podziękowania dla Mariusza Augustyniaka, który udostępnił nam sprzęt sekcji crossfit. Nad organizacją Dni Dziecka czuwał opiekun SU Jacek Włodarski.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, która wsparła finansowo organizację tegorocznych Dni Dziecka w naszej szkole. Bawiliśmy się świetnie. Dziękujemy!

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl