Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 1556
Pin It

DSC06390W piątek 22 marca w hali CSiR Susz odbył się coroczny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora SP w Suszu. W zawodach udział wzięło 8 drużyn z 7 szkół w tym wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminy. Rozgrywki zostały podzielone na dwie grupy, po zakończeniu pierwszej fazy turnieju odbyły się pólfinały oraz mecze bezpośrednie o miejsca.

Turniej zdecydowanie wygrała nasza drużyna SP Susz pokonując pewnie w finale SP Jawty Wielkie 3:0, na trzecim miejscu uplasowała się drużyna SP Babięty Wielkie. Najlepszym bramkarzem turnieju został Bartosz Sobolewski (SP Babięty Wlk.), królem strzelców został Michał Żmuda (SP Susz I), a MVP została jedyna dziewczyna biorąca udział w zawodach Paulina Justa (SP Susz I). Nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów wręczył p. Dyrektor Włodzimierz Paliński.

 Klasyfikacja końcowa:

 1.SP SUSZ I

2.SP JAWTY WLK.

3.SP BABIĘTY WLK.

4.SP SUSZ II

5.SP ŁĘGOWO

6.SP KAMIENIEC

7.SP PIOTRKOWO

8.SP LUBNOWY

Skład drużyny SP SUSZ I: Kamil Koper, Michał Żmuda, Mateusz Markuszewski, Dariusz Drozdowski, Paweł Wawer, Szymon Grzebienik, Paulina Justa

Skład drużyny SP SUSZ II: Michał Paliński, Jakub Fiedorowicz, Adam Zaremba, Wojciech Olszewski, Adrian Dumkiewicz, Bartosz Stańczyk, Kacper Seroka, Paweł Czepek, Tadeusz Sobucki, Konrad Furmański

Trenerzy: Jakub Wierzchowski, Krzysztof Furmański

 

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl