Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 360
Pin It

P1290554Od października ruszyła już II Edycja Suskich Czwartków Lekkoatletyczncyh, w której ponad 40 uczniów naszej szkoły z roczników 2006-2009 rywalizuje w cotygodniowych zmaganiach. Cała edycja składa się łącznie z dziesięciu mitingów oraz finale Grand Prix, który odbędzie się w maju. Dzieciaki przez cały okres trwania tych zawodów rywalizują w dyscyplinach biegowych 60m, 300, 600m dziewczęta oraz 1000m chłopcy oraz w konkurencjach technicznych skok w dal, skok wzwyż oraz rzut piłeczką palantową.

 

Najlepsi  w poszczególnych dyscyplinach będą mieli okazję reprezentować naszą szkołę w 25 Finale Czwartków LA, które po raz kolejny odbędą się w Łodzi.

Uczniów do startów przygotowują nauczyciele wychowania fizycznego. Osobami odpowiedzialnymi za start uczniów oraz opiekę podczas zawodów są Jakub Wierzchowski oraz Małgorzata Ruszkiewicz.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl