Soda, kwasek cytrynowy, olejek zapachowy i barwnik naturalny to doskonały przepis na świetną zabawę, wielkie emocje i nietuzinkowy prezent dla mamy z okazji jej święta. Uczniowie klasy I a wzięli udział w warsztatach tworzenia kul kąpielowych. Warsztaty prowadziła pani Anita Niebojewska. Celami zajęć było zdobycie nowej umiejętności, eksperymentowanie, doskonalenie pracy w grupach oraz tworzenie upominku dla mam. Cele zostały osiągnięte.
Kule wraz z pięknymi laurkami dotarły do mam 26 maja.
Wszystkiego, co dobre i piękne swoim mamom życzą pierwszaki.







