Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 382
Pin It

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę, dnia 1 września 2021 r. na następujących zasadach:

- klasy pierwsze rozpoczynają rok szkolny apelem na boisku szkolnym o godz. 9.00 (w przypadku niesprzyjającej pogody uroczystości będzie przeniesiona do hali w CSiR po ogłoszeniu komunikatu). Następnie uczniowie udają się do sal w „czerwonym” budynku:  klasa I a – sala nr 3, klasa I b - sala nr 12, klasa I c – sala nr 11, klasa I d – sala nr 10,

- klasy II-VIII rozpoczynają rok szkolny o godz. 9.00 spotkaniami z wychowawcami w wyznaczonych salach.

Uczniowie dojeżdżający przyjeżdżają na godz. 9.00. Autobus jest w danej miejscowości godzinę później niż zwykle w trakcie roku szkolnego. Odjazd ze szkoły nastąpi o godz. 10.00.

W tym dniu i w kolejnych należy zachować zasady reżimu sanitarnego. Pamiętać należy o maseczkach, dezynfekcji rąk i zachowaniu dystansu społecznego.

W ciągu roku szkolnego do szkoły wchodzimy w maseczce i ściągamy ją dopiero po wejściu do wyznaczonej sali, w której odbywać się będą lekcje. Maseczkę zakładamy również, wychodząc z sali, udając się na lekcje informatyki, wychowania fizycznego, czy języka angielskiego realizowanego z podziałem na grupy. W maseczce chodzimy również po korytarzu i udając się do toalety. Podczas pobytu na boisku szkolnym noszenie maseczki nie jest obowiązkowe.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl