Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 983
Pin It

Rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który na długi czas zapada w pamięci każdego ucznia. Jest to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków po dwumiesięcznym okresie wakacyjnej laby i beztroski. W poniedziałek, 2 września 2019 r. o godzinie 9.00, uroczystym apelem zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu.

Następnie powitano wszystkich zaproszonych gości, po czym głos zabrał dyrektor SP w Suszu Pan Włodzimierz Paliński. Gorąco powitał wszystkich uczniów, życząc im, a także ich rodzicom i nauczycielom udanego, pełnego sukcesów i pozytywnych doświadczeń roku szkolnego 2019/2020.

Oprócz społeczności szkolnej w uroczystości wzięło udział  wielu gości m.in. przedstawiciele władz samorządowych, kościoła, rady rodziców, straży pożarnej, nadleśnictwa oraz wizytator Kuratorium Oświaty w Olsztynie pani Renata Perlińska.

Głos zabrała także Pani Wiceburmistrz Susza Lucyna Górnik, która  złożyła życzenia uczniom, rodzicom i nauczycielom. Podczas apelu opiekun Samorządu Uczniowskiego Pan Jacek Włodarski dokonał zaprzysiężenia nowo wybranego samorządu.

Przewodnicząca samorządu przypomniała o tragicznej dacie w historii świata, 1 września 1939 roku, czyli o wybuchu II wojny światowej. Pamięć o poległych na zawsze zostanie w naszych umysłach i  sercach.

Wicedyrektor Anna Czerwińska-Kopcińska zapoznała uczniów i ich rodziców z nazwiskami wychowawców poszczególnych klas. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

galeria zdjęć

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl