Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 480
Pin It

4Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju mini-piłki nożnej o mistrzostwo powiatu w roczniku 2006 i młodsi. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn, w tym dwie drużyny z Iławy, Lubawy, Rudzienic, Franciszkowa oraz z Susza. Drużyny podzielono, w drodze losowania na dwie grupy, w których rozgrywały swoje mecze.

My trafiliśmy do grupy B wraz z SP Lubawa oraz SP nr3 Iława. Po wygranej z Lubawą i porażce z Iławą zajęliśmy drugie miejsce w grupie tym samym awansując do półfinału. W półfinale zmierzyliśmy się ze zwycięzcą grupy A, Rudzienicami. Niestety minimalnie przegrywamy walkę o finał z późniejszym zwycięzcą turnieju. W meczu o trzecie miejsce padło aż osiem bramek lecz po walce do samego końca schodzimy z boiska pokonani i ostatecznie zajmujemy czwarte miejsce.

Wyniki grupowe naszej drużyny:

SP Susz – SP

Lubawa 2: 0 (Sobucki, Furmański)

SP nr3 Iława – SP Susz 1: 0

Półfinał:

SP Rudzienice – SP Susz 1: 0

Mecz o trzecie miejsce:

SP Susz – SP nr3 Iława 3 : 5 (Furmański, Krumrej, Sobucki)

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

I m SP Rudzienice

II m SP nr 4 Iława

III m SP nr 3 Iława

IV m SP Susz

V m SP Lubawa

VI m SP Franciszkowo

Skład naszej drużyny: B. Stańczyk, J. Fiedorowicz, A. Zaremba, M. Paliński, K. Furmański,

T. Sobucki, M. Krumrej.

Trenerzy: Krzysztof Furmański, Jakub Wierzchowski.

Opieka w czasie zawodów: K. Furmański.

4

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl