Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 1329
Pin It

W dniu 20 września 2010 r. odbyły się na plaży miejskiej Szkolne Biegi Przełajowe w ramach Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego w naszej szkole. W zawodach wzięło udział 225 uczniów z klas I-VI. Oddzielnie rywalizowali chłpocy i dziewczęta z poszczególnych pionów klas na różnych dystansach.

Wiecej

Odsłony: 8631
Pin It

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć

Dzień, w którym odbywają się zajęcia i godzina

1.

Bedra Barbara

Ćwiczymy umysły

Środa 11.45-12.30

2.

Bluj- Kołakowska Emilia

Język polski – moje okno na świat

Wtorek 13.35-14.20

3.

Ciuruś Dorota

W świecie liter i liczb

Czwartek 12.40-13.25

4

Dankowska Elżbieta

Raz, dwa, trzy...

Wtorek 13.35-14.20

5

Denis Lilia

W podróż z angielskim

Czwartek 13.35-14.20

6

Długaszek Wiesława

W świecie matematyki

Czwartek 7.15-8.00 lub

8.00-8.45

7

Fanslau Alicja

W krainie nauki

Poniedziałek 11.45-12.30

8

Furmański Krzysztof

Szkolna Liga Piłki Halowej

Poniedziałek 14.20-15.05

9.

Giżeńska Alicja

Kurs pomocy przedmedycznej

W/g możliwości w kl. I-III

10

Górtatowska Gabriela

Gry i zabawy matematyczne

Wtorek 12.40-13.25

11

Hiszpańska Katarzyna

Klimatycznie - fantastycznie

Poniedziałek 11.45-12.30

12

Jabłońska Katarzyna

Matematyczne potyczki

Piątek 11.45-12.30

13

Kamoda Krystyna

W krainie baśni, bajek

Środa 12.35-13.20

14

Klimek Joanna

Jestem pierwszakiem

Środa 11.45-12.30

15

Kołodziejska Mariola

Przyroda i ja

Wtorek 14.30-15.15

16

Komorowska Lidia

Główka pracuje

Czwartek 11.45-12.30

17

Kotłowska Aleksandra

Zabawy z językiem polskim

Piątek 13.35-14.20

18

Kuchnio Anna

Z angielskim za pan brat

Czwartek 7.00 - 7.45

19

Kuta Anna

Potyczki z językiem

Wtorek 14.30-15.15

20

Macikowska Justyna

Niemiecki jest fajny

Środa lub czwartek

14.30-15.15

21

Malinowska Jolanta

Jestem pierwszakiem

Środa 11.45-12.30

22

Mazińska Agnieszka

Mały czytelnik

Poniedziałek 12.40-13.25

23

Nowaczek Małgorzata

Małymi krokami

Poniedziałek 13.35-14.20

24

Olewniczak Jolanta

Spotkania z przyrodą

Czwartek 7.15-8.00

25

Olszewska Beata

Bajkowe czytanie

Wtorek 12.40-13.25

26

Olszewska Dorota

Język polski na co dzień

Wtorek 7.30-8.00

Środa 7.30-8.00

27

Palińska Jolanta

Z historią na TY

Wtorek  14.25-15.10

28

Paliński Włodzimierz

5 Brygada - sekcja szkolna

Nieregularnie

29

Piotrowski Radosław

Bezpieczeństwo i Ja

Wtorek 13.35-14.20

30

Piotrowski Ryszard

Świat odkrywamy

Wtorek 14.20-15.05

31

Prus Izabela

Spotkania z geografią „Przez lądy i oceany”

Czwartek 8.00-8.45

32

Prus Katarzyna

MEGAMISJA

Czwartek 11.45-12.30

33

Pyrzanowska Bogumiła

Rozwijam się manualnie

Czwartek 14.30-15.15

34

Pyza Dorota

Z książką za pan brat

Środa 12.40-13.20

35

Romaniuk Ewa

Chętnie tworzę

Piątek 12.40-13.25

36

Rosiak Łukasz

Podróże małe i duże

Środa 14.30-15.15

37

Ruszkiewicz Małgorzata

Piłka siatkowa

Poniedziałek 13.35-14.20

38

Rykaczewska Dorota

Podróże w czasie

Środa 7.00-7.45

39

Rykaczewski Grzegorz

Przez wieki

Czwartek 14.30-15.15

40

Ryszka Elżbieta

Z językiem polskim za pan brat

Czwartek 13.35-14.20

41

Ryszka Wioletta

Szkolny Klub Przyjaciół Zwierząt

Środa 14.30-15.15

42

Sarnowska Justyna

Angielskie łamigłówki  Środa 13.35-14.20 

43

Sarnowski Zbigniew

Zabawa bieganiem.(triathlon)

Wtorek 14.20-15.05

44

Sawicka Anna

Badamy i odkrywamy świat

Czwartek 14.30-15.15

45

Siecińska Agnieszka

Odpowiednie dać rzeczy słowo

Piątek 13.35-14.20

46

Sitnik Anna

Gram na gitarze

Wtorek 13.35-14.20

47

Skrzypczyńska Magdalena

Matematyka na wesoło

Piątek 13.35-14.20

48

Smułkowska Katarzyna

Lubię fizykę

Poniedziałek 14.30-15.15

49

Smułkowski Piotr

Zabawy matematyczne

Poniedziałek 11.45-12.30

50

Staręga Ilona

Radzę sobie z emocjami

W zależności od potrzeb

51

Świst-Piotrowska Danuta

Rozwijanie umiejętności matematycznych

Wtorek 12.40-13.25

52

Traczyk Tomasz

Młody programista Środa 14:20-15:05

53

Wasilewski Zbigniew Na siatkarskim parkiecie Poniedziałęk 14.30-16.30

54

Wieczorek Olena

Przygoda z angielskim

Wtorek 13.35-14.20

55

Wierzchowska Anna Chcę, mogę, potrafię Środa 12:40-13:25

56

Wierzchowski Jakub Szkola Liga Piłki Halowej Czwartek 14.20-15.05

57

Wiktorowicz Małgorzata Fabryka wiedzy Czwartek 8.00-8.45

58

Włodarski Jacek Ze śpiewem przez życie Środa 12.40-13.25
59

Włodarska Anna

Spotkania z językiem polskim Poniedziałek 14.30-15.15

60

Wolf-Marszałkiewicz Joanna Szkolny Klub Przyjaciół Zwierząt Środa 14.30-15.15

61

Wróbel Lucyna Jak sie masz? Poniedziałek 13:35-14:20

62

Zabawa Małgorzata Przygotowanie liturgiczne w/g potrzeb

63

Zdziebłowska Anna

Wspólnie działamy - ce osiągamy

Poniedziałek 11.45-12.30

64

Zieliński Jan Mądrze wybieram Poniedziałek 14:20-15:05

 

Odsłony: 10338
Pin It

Dzwonki

nr lekcji czas trwania lekcji przerwa
1 8:00 - 8:45 10 min
2 8:55 - 9:40 10 min
3 9:50 - 10:35 10 min
4 10:45 - 11:30 15 min
5 11:45 - 12:30 10 min
6 12:40 - 13:25 10 min
7 13:35 - 14:20 10 min
8 14:30 - 15:15 ---

 



Odsłony: 1460
Pin It
Biblioteka szkolna
Godziny Otwarcia w roku szkolnym 2016/2017


Dzień Godziny otwarcia
Poniedziałek 730-935, 1040-1320
Wtorek 730-1225, 1235-1345
Środa 730-845, 935-1320
Czwartek 730-845, 850-1225, 1330-1415
Piątek 730-935, 1040-1300

 
Odsłony: 10637
Pin It
Rada Rodziców w Szkole Podstawowej 2020/2021
 
Prezydium Rady Rodziców 
1. Ewa Stańczyk - przewodnicząca
2. Natalia Czeszejko - zastępca
3. Milena Rejwer
4. Marcin Chodowiec
5. Agnieszka Dybich
 
Komisja Rewizyjna Rady Rodziców
1. Joanna Kłobukowska
2. Iwona Gajer
3.  Aneta Piasecka
 
Rady klasowe wg klas
 Klasa Wychowawca Skład Rady Klasowej 
 I A Bedra Barbara przewodnicząca: przewodnicząca Agnieszka Dybich
członek: Furmańska Iwona
członek: Szumiłowska Małgorzata
 I B Ciuruś Dorota przewodnicząca: Szczegielniak Izabela
członek: Bieleninik Karolina
członek: Krystek Iwona
 I C Wierzchowska Anna przewodnicząca: Czeszejko Natalia
członek: Piotrkowska Magdalena
członek: Ewelina Sokołowska
 II A Wiktorowicz Małgorzata przewodnicząca: Pisecka Aneta
członek: Laskowska Emila
członek: Lesiak Joanna
 II B Prus Katarzyna przewodnicząca: Kłobukowska Joanna
członek: Sadowska Monika
członek: Dybich Agnieszka
 II C Giżeńska Alicja przewodnicząca: Gajer Iwona
członek: Podemska Iwona
członek: Drzewoszewska Grażyna
 II D Górtatowska Gabriela Przewodnicząca: Nowakowska Alicja
Członek: Wojciechowska Anna
Członek: Czapczyk Aleksandra
 III A Klimek Joanna Przewodnicząca: Deszczak Wioletta
Zastępca: Sędzikowska Emilia
Zastępca: Puwalska- Szczepańska Maria
 III B Malinowska Jolanta przewodnicząca: Czeszejko Natalia
z-ca przewodniczącego: Furmańska Anna
z-ca przewodniczącego: Napolska Magdalena
 III C Zdziebłowska Anna Przewodnicząca: Rutkowska Aneta
Członek: Suska Kamila
Członek: Cantop Bernard
 III D Hiszpańska Katarzyna Przewodnicząca: Dwórznik Aleksandra
Członek: Lipka Magdalena
Członek: Misiak Marta
 IV A Kaniecka Małgorzata  
 IV B Kołodziejska Mariola

przewodnicząca: Misiak Marta
zastępca: Habraszewska Aleksandra

zastępca: Laskowski Wojciech

 IV C Jabłońska Katarzyna Przewodnicząca: Sokołowska Ewelina
Członek: Zdzichowska - Baran Sylwia
Członek: Nowikiewicz Anna
 IV D Rykaczewski Grzegorz Przewodnicząca: Jackiewicz Małgorzata
z- ca: Pyrzewska Zofia
członek: Jaworska Monika
 V A Skrzypczyńska Magdalena Przedstawiciel: Kucharska Agnieszka
Zastępca: Kalisz Natalia
Skarbnik: Sugalska Ewa
 V B Nowaczek Małgorzata  
 VI A Rykaczewska Dorota Przewodnicząca.: Tracewska Edyta
z-ca przewodniczącej: Górnik Lucyna
członek: Kolus Marta
 VI B Dankowska Elżbieta Przewodnicząca.: Dalecka Alicja
członek: Kaca Agnieszka
członek: Pyrzewska Małgorzata
 VI C Pyrzanowska Bogumiłą Przewodnicząca: Borecka-Liszewska Magdalena
członek: Kaminiecki Paweł
członek: Brygoła Magdalena
 VID Olszewska Dorota przewodnicząca: Kochalska Sylwia
zastępca przewodniczącej: Celanowicz Jolanta
skarbnik: Przednik Aneta
 VI E Ryszka Elżbieta przewodnicząca: Cichosz Krystyna
członek: Gugała Katarzyna
członek: Rajchman Lucyna
 VII A Palińska Jolanta przewodnicząca: Rejwer Milena
z-ca przewodniczącej: Zdzichowska Milena
skarbnik: Włodarska Anna
 VII B Romaniuk Ewa Przewodnicząca: Ostrowska Agnieszka
członek: Januszkiewicz Anna
członek: Piotrowicz Kinga
 VII C Wierzchowski Jakub Przewodnicząca.: Niemkiewicz Anna
członek: Grzebienik Anna
członek: Meller Dorota
 VII D Ruszkiewicz Małgorzata Przewodnicząca : Tatara Katarzyna
członek: Furmańska Anna
członek: Czepek Urszula
 VII E Wróbel Lucyna przewodnicząca: Markowska Katarzyna
zastępca: Węgier Katarzyna
członek: Puciłowska Małgorzata
 VII F Olewniczak Jolanta przewodniczący rady rodziców: Bielicki Paweł
członek rady rodziców: Niemierowicz Joanna
członek rady rodziców: Charytczak Agnieszka
 VIII A Siecińska Agnieszka przewodnicząca: Romanowska Agnieszka
członek: Goik Jolanta
członek: Siecińska Anna
 VIII B Wolf-Marszałkiewicz Joanna  przewodnicząca: Stańczyk Ewa
członek: Zdrojewska Monika
członek: Mackiewicz Bernadetta
 VIII C Sawicka Anna Przewodniczący: Chodowiec Marcin
członek: Piasecka Marzena
członek: Wichrowska Katarzyna
 VIII D  Sarnowska Justyna Przewodnicząca.: Misiak Marta
Członek: Kozikowska Agata
Członek: Sztamborska Barbara

 

 

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl