Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 481
Pin It

131 października 2018 roku reprezentacja naszej szkoły pojechała do Iławy na turniej piłki nożnej o mistrzostwo powiatu. W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Drużyny podzielono na dwie grupy. W grupie A grały drużyny z Iławy, Kisielic, Lubawy oraz Susza, w grupie B znalazła się drużyna z Franciszkowa oraz dwie z Iławy.

Rozgrywki grupowe zakończyliśmy na pierwszym miejscu pokonując drużyny SP nr 1 Iława, SP Lubawa oraz remisując z SP Kisielice i wraz z SP nr 1 Iława awansowaliśmy do półfinałów. W grupie B obyło się bez niespodzianek obie drużyny z Iławy wygrały swoje mecze z Franciszkowem i pewnie awansowały do półfinałów.

Mecz półfinałowy rozegraliśmy z SP nr 5 Iława, był to bardzo zacięty mecz w którym dwa razy goniliśmy wynik ostatecznie remisując w podstawowym czasie gry. W dogrywce jako pierwsi strzeliliśmy złotą bramkę i tym samym awansowaliśmy do finału gdzie czekała już na nas drużyna SP nr 4 Iława, która pewnie wygrała swój półfinał z SP nr1 Iława.

W finale, po rozegraniu całego turnieju tylko z jednym zmiennikiem, dało o sobie znać zmęczenie i nie byliśmy w stanie zagrać na poziomie jaki do tej pory reprezentowaliśmy. Ostatecznie przegrywamy różnicą aż pięciu bramek ze świetnie grającą drużyną z Iławy.

Choć nie wygraliśmy turnieju chłopakom należą się ogromne brawa za determinację i walkę do samego końca. BRAWO!

Wyniki naszej drużyny:

Grupowe:

SP Susz – SP Lubawa 4:1

SP Kisielice – SP Susz 1:1

SP Susz – SP nr 1 Iława 1:0

Półfinał:

SP nr 5 Iława – SP Susz 2:2 (2:3)

Finał:

SP Susz – SP nr 4 Iława 0:5

Ostateczna klasyfikacja:

I m SP nr 4 Iława

II m SP Susz

III m SP 5 Iława

IV m SP nr 1 Iława

V m SP Lubawa

VI m SP Franciszkowo

VII m SP Kisielice

Skład naszej drużyny: M. Markuszewski, P. Wawer, S. Goryński, K. Koper, K. Borecki, M. Żmuda, O. Bogacki.

Trenerzy: Krzysztof Furmański, Jakub Wierzchowski

Opieka w czasie zawodów: K. Furmański.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl