Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 827
Pin It

1W czwartek 27 września w Jawtach Wielkich przeprowadzony został Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych. Z zawodach udziału wzięło sześć drużyn: SP Jawty Wlk, SP Babięty, SP Łęgowo oraz dwie reperezentujące naszą szkołę SP Susz. Rozgrywki odbywały się w trudnych deszczowych warunkach.

Chłopcy z naszej szkoly spisali się bardzo dobrze, drużyna SP Susz I zdobyła pierwsze miejsce nie zostawiająć wątpliwości, która drużyna była najlepsza. Dobrze zaprezentowała się także drużyna SP Susz II, która składała się z młodszych zawodników ostatecznie zajmująć czwarte miejsce. Nagrode dla zawodnika z największą ilością bramek zdobył Michał Żmuda.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP Susz I

2. SP Łęgowo

3. SP Jawty Wlk I

4. SP Susz II

5. SP Babięty

6. SP Jawty Wlk II

Skład drużyny SP Susz I: Mateusz Markuszewski, Kamil Koper, Kornel Borecki, Michał Żmuda, Dariusz Drozdowski, Paweł Wawer, Szymon Grzebienik

Skład drużyny SP Susz II: Konrad Furmański, Kacper Żuralski, Jakub Fiedorowicz, Michał Paliński, Adam Zaremba, Tadeusz Sobucki, Paweł Czepek

Opiekunowie: Jakub Wierzchowki, Krzysztof Furmański.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl