Czcionka:
Kontrast:

Wydarzenia

czytaj

Sport

czytaj

Plan lekcji

czytaj

Odsłony: 235
Pin It

Robert Miśkiewicz jest tegorocznym absolwentem naszej szkoły. Uczęszczał do klasy VIIIb, której wychowawcą była pani Małgorzata Nowaczek. Wielokrotnie informowaliśmy o licznych sukcesach Roberta zarówno na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym.

Zainteresowania chłopca są związane z przedmiotami ścisłymi tj. matematyka, fizyka czy informatyka. Pracowitość i wyjątkowa determinacja sprawiły, że Robert dostał się do jednego z bardziej prestiżowych liceów w Polsce.  Osiągnięcia ucznia doceniła fundacja HORYZONT, która przyznała mu stypendium na naukę w szkole średniej. Konkurencja była ogromna. O stypendium ubiegało się wielu uczniów z całego kraju. Fakt, że otrzymał je Robert potwierdza jego wyjątkowość.

Sukces ucznia to również sukces naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

sko4

wymiana3

niepodlegla4

wolontariat2

Bez tytulu2

bibl