Odsłony: 276
Pin It

623 maja 2019 r. pod zabytkowymi murami palacu w Kamieńcu odbyła się pierwsza edycja biegu przełajowo-przeszkodowego Cross Run Race. Zawody biegowe przyciągneły ponad 200 uczestników w tym 20 z naszej szkoły. Reprezentanci naszej szkoły spisali się bardzo dobrze stając łącznie 7 razy na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Tego typu wyścigi były świetną okazją dla sprawdzenia swojego charakteru i sprawności pokonywania poszczególnych przeszkód na trasie. Na mecie na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale. Uczniów do zawodów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.

Miejsca na podium naszych uczniów:

- Jan Teodorski - I miejsce kat. chłopcy I-III

- Maksymilina Godlewski – II miejsce kat. chłopcy I-III

- Martyna Górnik - I miejsce kat. dziewcząt IV-VI

- Milena Kaminiecka - II miejsce kat. dziewcząt IV-VI

- Wojciech Olszewski - II miejsce kat. chłopcy IV-VI

- Julia Kaca - II miejsce kat. dziewcząt VII-VIII

- Anna Kaca - III miejsce kat. dziewcząt VII-VIII

Opiekunowie: Jakub Wierzchowski, Krzysztof Furmański

filmik