Konsultacje

czytaj

Odsłony: 1124
Pin It

22215229 1605644046123893 869931149 n3 października w Iławie na terenie stadionu miejskiego odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Rewelacyjnie w tych zawodach spisali się uczniowie naszej szkoły. Mistrzami powiatu oraz złotymi medalistami zostali Emilia Kaca na dystansie 600 m. oraz Michał Paliński na dystansie 800m. Srebrne medale wywalczyli Magdalena Barbarewicz na dystansie 1500 m. oraz Marcel Siemianowski na dystansie 2000m. Brązowy medal zdobyła Marta Milewska na dystansie 1000m. Na mistrzostwa województwa zakwalifikowało się 14 reprezentantów SP Susz, którzy zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych. Uczniów do zawodów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.